Na tomto serveru jsou umístěné dva typy grafů - grafy 15. minutové a denní. Data platí pro časové pásmo GMT+1; časy dat odpovídají času Close úsečky.
Pro příklad si uvedeme grafy trhu NQ1212 z 29.11.2012.
15. min. graf

Zde vidíme jak se tento den obchodovalo a vpravo je Volume profil, který nám ukazuje počet zobchodovaných kontraktů na jednotlivých cenách. Volume profil je pro mě velice důležitý graf pro přípravu na následující obchodní den. Podle něho si do mé obchodní platformy zaznamenávám zóny, kde může dojít k odrazu ceny nebo aspoň k jejímu zdržení.
Intermarket $

Tento graf porovnává CLOSE 15 min. grafů jednotlivých indexů vyjádřené v dolarech. Čili jako kdybychom v 00:00 nakoupili všechny čtyři indexy za cenu OPEN a každou čvrthodinu na ceně CLOSE vidíme jak moc na tom kterém indexu vyděláváme či proděláváme (např. při LONG bychom ve 12:45 měli na TF 1090$, na NQ jen 330$). Tento graf jsem si zavedl proto, abych viděl kolik se ten který den dalo vydělat na tom kterém trhu. Podle tohoto grafu jsem si také vybral, který trh budu obchodovat. Je zřejmé, že nejlepší výsledky má trh TF, ale pro vysoký STOPLOSS ho zatím neobchoduji. Rozhodl jsem se pro trh NQ, který má poslední dobou lepší výsledky než ES a YM (na přiložené ukázce to zrovna neplatí, ale většinou má).
15. min. volume

Graf ukazuje, kolik se v danou denní dobu zobchodovalo toho kterého indexu. Vidíme zde, že největší objemy má trh ES. Co se týče denní doby, tak je vidět, že objem narůstá v 15:45 našeho času, kdy se v USA začíná obchodovat. Ale občas jsou vysoké objemy např. při vyhlašování makrodat (na ukázce v 16:15) nebo při překonání nějaké silné SR zóny.
Denní graf

Na tomto grafu vidíme celé kontraktní období (zde NQ1212). Každý bar vyjadřuje jeden den a vstupní a výstupní cenu jsem určil začátkem a koncem obchodního dne v USA (15:30 a 22:15). Vpravo je volume profil za celé kontraktní období. Jako první den kontraktního období jsem si určil první pondělí po přerolování.
Intermarket $

Tento graf porovnává CLOSE denních grafů jednotlivých indexů vyjádřené v dolarech. Čili jako kdybychom první den kontraktního období (zde 17.9.2012) v 15:30 nakoupili všechny čtyři indexy za cenu OPEN a každý den na ceně CLOSE (22:15) vidíme jak moc na tom kterém indexu vyděláváme či proděláváme (např. při SHORT bychom 15.11. měli na TF 8800$, na NQ 6515$, ale 29.11. by bylo na TF jen 3200$ a na NQ 3400$). V tomto období je zřejmé, že trhy ES a YM spolu víceméně korelují, trh NQ se snaží držet krok s TF, ten mu ale často "ujede".
Denní volume

Graf ukazuje denní objem obchodování jednotlivých indexů za celé kontraktní období. Největší objem obchodů vidíme 7.11., kdy trhy reagovaly prudkými výprodeji na znovuzvolení Baracka Obamy prezidentem USA. Nejmenší objemy byly 29.10. a 30.10., kdy byly akciové trhy v USA uzavřeny kvůli hurikánu Sandy, a potom také 22.11., kdy byl v USA svátek "Den díkůvzdání".
|